Enformak Vakum Ambalaj San.Tic.Ltd.Sti. olarak tecrübemizle plastik sektöründe sizlere hizmet vermek için bulunmaktayız. Amacımız bu tecrübeyle birlikte ”MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”nin sürekliliğini sağlayacak KALİTE de ürünler sunmak temel ilkemizdir.
Bu amaçla ;

1) Şirketimizi gelişen ulusal ve uluslararası teknik ve teknolojiyi takip ederek bu parelelde oluşabilecek müşteri taleplerini zamanında tespit ederek bu beklentileri karşılayacak ürünler sunacaktır.

2) Yurtiçi ve Yurtdışı resmi teknik standartları kabul ederek pazara sunulan ürünün standartlar da öngörülen teknik spesifikasyonlara sahip olmasını garantileyecektir.

3) MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ sağlamak amacıyla, kalite de sürekliliğin sağlanması, ürün ve süreçlerin iyileştirilmesi, maliyetlerin düşürülmesi hedeflenmiştir.

4) Yurtiçi ve yurtdışı satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ve müşteri işbirliğimizle süreklilik sağlanarak müşterimizden gelen bilgiler doğrultusunda kaliteye yön verilecektir.

5) Şirket yönetimi müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda kalite yönetim sistemin de sürekli iyileştirilmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarını destekleyecektir.

EFM Vakum Yönetim Kurulu